Viber! Telegram!

Дополнительные услугии нашего центра

Масаж стоп, як універсальний засіб від старості!

Хочете не тільки чудово виглядати, але й почуватися молодим – записуйтесь на масаж стоп! Він вирішує складні, часом дуже болючі та небезпечні стани. Нерідко перенесені травми чи хвороби є протипоказаннями для загального масажу, коли масаж стоп — рекомендується.

На стопі розташовані проекції всіх органів та систем людського організму. Тому масажуючи стопи, ми стимулюємо правильну роботу всього організму в цілому, а отже, молодіємо на очах!

массаж Запорожье

Подвійний ефект – масаж стоп + масаж кистей

Біологічно активні точки розташовані по всьому тілу людини, але найбільше їх на стопах та кистях рук. Масажуючи їх в одній процедурі, ви посилюєте ефект, даючи організму сильніший поштовх для відновлення. Масаж кінцівок допомагає впоратися з такими проблемами, як:

  • головний біль, у тому числі мігрені;
  • варикозне розширення вен; стенокардія;
  • захворювання ШКТ; астматичні напади;
  • бронхіт; порушення у роботі опорно-рухового апарату;
  • нервові розлади; плоскостопість.

Молодість та здоров’я нероздільні! Записуйтесь на масаж стоп і насолоджуйтесь приємною процедурою, омолоджуючи та оздоровлюючи весь організм!

 

Естетичний манікюр/педикюр – бездоганність у всьому!

Ми в нашій клініці боремося не лише за здоров’я ваших нігтів, а й за їхню красу. Естетичний манікюр/педикюр дозволяє зробити жіночий образ бездоганним. Майстри використовують сучасні техніки для створення гарного міцного нігтьового покриття. Модні тенденції у світі нігтьового сервісу завжди знаходять відображення у роботі фахівців манікюру/педикюру: популярна палітра кольорів, форма нігтьової пластини, декоративні елементи. У своїй роботі наші майстри використовують лише безпечні для здоров’я лаки та покриття.

маникюр и педикюр Запорожье

Запис та деталі за телефонами

+38 (097) 755-87-57
+38 (066) 921-80-81